Zmiana koloru auta folią

Zmiana koloru auta z zastosowaniem folii to możliwość uzyskania całkiem nowego charakteru samochodu oraz bycie niespotykanym. Technologia ta jest alternatywą dla nieodwracalnego lakierowania karoserii. Jednocześnie stanowi zabezpieczenie oryginalnej powłoki lakierniczej przed zarysowaniami, odpryskami oraz niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Naprawa skór

Jeżeli na fotelach, kierownicy, podłokietniku lub innych elementach wnętrza samochodu pojawiły się przetarcia, dziury lub odbarwienia, to ta usługa jest właśnie dla Ciebie.  Renowacja skóry samochodowej to proces naprawy, w efekcie którego zniszczona tapicerka odzyskuje pierwotny kolor i wygląd.

Ozonowanie

Proces ozonowania wnętrza pojazdu jest całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny. Do pozbycia się niepożądanych zapachów, bakterii, pleśni, grzybów oraz alergenów nie używamy żadnej chemii. Maszyna wytwarza ozon poprzez wykorzystanie zjawiska wyładowania koronowego. Chwilę po wykonaniu usługi w samochodzie wyczuwalny jest zapach podobny do tego, kiedy pachnie powietrze po burzy. Po około 20 minutach ozon rozkłada się i nie jest już obecny w pojeździe, a Ty możesz cieszyć się sterylnie czystym wnętrzem.

Polerowanie lakierowanych,
plastikowych elementów wnętrza

Celem tej usługi jest odnowienie lakierowanych elementów typu „piano black” poprzez zniwelowanie powstałych na nich zarysowań, zmatowień i innych śladów użytkowania.

Czyszczenie dachu cabrio

Poszycia tzw. „miękkiego” dachu cabrio przeważnie posiadają chropowatą powierzchnię, przez co brud łatwo zagnieżdża się w materiale i jest trudny do usunięcia. Do dokładnego oczyszczenia dachu stosujemy profesjonalne, bezpieczne środki oraz narzędzia. W celu utrzymania jak najdłuższego efektu czystego dachu, polecamy dodatkową usługę zabezpieczenia cabrio.

Oferujemy

od 1100 zł

Cena usługi: ustalana indywidualnie

Cena usługi: ustalana indywidualnie

od 100 zł

Cena usługi: ustalana indywidualnie

Cena usługi: ustalana indywidualnie

Pozostałe usługi

SKONTAKTUJ SIĘ

+48 535 955 255
biuro[at]diamentoweauto.pl

ul. Potockich 62
04-534 Warszawa

Pracujemy:
Pon – Pt: 09:00 – 17:00

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 535 955 255
biuro[at]diamentoweauto.pl

ul. Potockich 62
04-534 Warszawa

Pracujemy:
Pon – Pt: 09:00 – 17:00

WIĘCEJ

Jesteśmy na:

  • +48 535 955 255